AMSOIL Офіційне представництво в Україні

AMSOIL Shock Therapy Suspension Fluid #5 Medium


Warning: Illegal string offset 'url' in /home/amsoilukraine/public_html/wp-content/themes/amsoil/single-product.php on line 62
Придбати Online 
Warning: Illegal string offset 'url' in /home/amsoilukraine/public_html/wp-content/themes/amsoil/single-product.php on line 64

 

 

Правильно налаштована підвіска життєво важлива для роботи під час гонки або маневрування з перешкодами на трасі. Для максимальної ефективності гонщикам необхідно стабільне відчуття підвіски в широкому діапазоні температур. Однак при агресивній їзді рідина в підвісці може нагрітися досить, щоб викликати втрату в’язкості, що призведе до м’якості та нестабільності на дотик. AMSOIL Shock Therapy Suspension Fluid перешкоджає втраті в’язкості в широкому діапазоні температур, забезпечуючи стабільний і ефективне відчуття суспензії. Вилкове масло AMSOIL зменшує піноутворення, аерацію і знос, одночасно  ущільнення для максимального терміну служби.

Контрольоване демпфірування
Масло у вилку або амортизатор AMSOIL Shock Therapy Suspension Fluid розроблений, щоб зробити системи підвіски більш передбачуваними. Його базові масла за своєю природою мають високі індексами в’язкості, які ефективно підтримують в’язкість, а його протипінні агенти зменшують аерацію і піноутворення.

Знижує тертя і знос
Постійне тертя всередині амортизатора знижує характеристики підвіски. AMSOIL Shock Therapy Suspension Fluid містить модифікатори тертя для зменшення втрат енергії, викликаних тертям, а протизносні агенти додані для захисту амортизаторів і вилок від передчасного зносу.

Позитивні характеристики масла для вилки та амортизаторів AMSOIL

  • Високий індекс в’язкості допомагає запобігти вицвітання при екстремальних температурах
  • Рівномірний, плавне зволоження
  • Ущільнювачі для збільшення терміну служби
  • Технологія гоночного рівня

Можливість застосування:

Denison * HF-0, HF-1, HF-2
Racine * Variable Vane Pump
Lee Norse * 100-1
DIN 51524 Part 2
Ford * M6C-32
Afnor * E 48-603
BF Goodrich * 0152 (except PM 500 Series)

Рекомендації
Використовуйте рідину для підвіски AMSOIL Shock Therapy Suspension Fluid в передніх вилках і амортизаторах снігоходів, позашляховиків, мотоциклів, квадроциклів та інших транспортних засобів для гонок і відпочинку, а також легкових і вантажних автомобілів, для яких потрібні системи підвіски, що працюють в самих екстремальних умовах. Перед використанням струсіть рідину. Підвіска Shock Therapy Suspension Fluid Light # 5 — кращий вибір для зимового використання.

Використовуйте AMSOIL Shock Therapy Suspension Fluid Light # 5 (  STL  ) в системах підвіски, де потрібна менша демпфірування і більш швидкі відскоки, в тому числі від Showa *, Kayaba *, Bilstein *, RydeFX *, Penske *, WP *; RACETECH * (US1) і Custom Axis *.

Використовуйте засіб Shock Therapy Medium # 10 (  STM  ) в системах підвіски, де бажаний більший контроль демпфірування і більш повільні відскоки, в тому числі від Ohlin *, FOX *, RACETECH (US2), Koni * і WP Shocks; і вилки Harley-Davidson *, які рекомендують масло для вилок типу «E» або «B».

* Всі назви товарних знаків є власністю їх власників та можуть бути зареєстрованими знаками в деяких країнах. При їх використанні не робиться ніяких заяв про приєднання або схвалення, неявних або інших. Всі продукти, що рекламуються тут, розроблені AMSOIL для використання в показаних додатках.

 

 

Сайт використовує Cookies

Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому сайті. Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтесь на їх використання. Детальніше...