AMSOIL Офіційне представництво в Україні

Знайти потрібне мастило для мотоцикла

Використовуйте цей пошуковий довідник, щоб знайти потрібне мастило для Вашого мотоцикла.

Транспортні засоби та рекомендації в керівництві засновані на даних про транспортні засоби, що продаються в США. Коли ви знайдете продукти AMSOIL, рекомендовані для вашого автомобіля, натисніть на кнопку тут, щоб дізнатися, де купити в Україні.

 

Придбати AMSOIL

ПУТІВНИК ПО МОТОЦИКЛАМ

Всі права захищені. Інформація, що міститься в цьому документі не може бути відтворена або передана без письмового дозволу видавця. Хоча специфікації, що містяться на цьому веб-сайті, засновані на інформації виробників і вважалися точними на момент публікації, вони можуть бути змінені без попереднього повідомлення, і вони не призначені для того, щоб надати всеосяжне керівництво або замінити \ керівництво власника. Не забудьте ознайомитися з рекомендаціями виробника, з тим щоб підтвердити сумісність та слідувати рекомендаціям виробника відносно пропускної спроможності транспортного засобу і зміни інтервалів. Тою мірою, в якій це допускається законом, AMSOIL і її філії прямо не несуть жодної відповідальності або відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, збитки або шкоду, що виникли в результаті будь-яких помилок або упущень, що містяться в цьому документі. Інформація, що міститься в цьому документі інформаційна та взята з бази даних про транспортні засоби, проданих в Сполучених Штатах.

ДАНІ ОНОВЛЕНІ 1/29/2019

Сайт використовує Cookies

Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому сайті. Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтесь на їх використання. Детальніше...