AMSOIL Офіційне представництво в Україні

Про нас

AMSOIL ЛІДЕР В ГАЛУЗІ ЯКОСТІ

Ми дотримуємось вищих стандартів якості — це наша галузева торгова марка. Ми підбираємо сировину, виходячи з якості та продуктивності. Кожна хімічна речовина перевіряється на відповідність нашим стандартам якості перед тим, як її прийняти на наш завод. Наш виробничий процес використовує суворо контрольований комп’ютеризований процес для підтримання вищої якості готової продукції.

Зразки готової продукції перед пакуванням піддаються серії стандартних випробувань. Кожен продукт, який виготовляє AMSOIL, тестується кожного разу, коли його змішують, щоб забезпечити максимальну якість і консистенцію, гарантуючи, що Ви отримуєте однакові високі показники якості кожного разу, коли Ви обираєте синтетичні олії AMSOIL.

[chatbot]

Продукти AMSOIL

Дотримання найсуворіших світових стандартів якості

Система управління якістю AMSOIL та Система управління навколишнім середовищем зареєстровані відповідно до Міжнародної організації зі стандартизації (ISO) 9001: 2008 та 14001: 2004. Ви можете довіряти якості AMSOIL INC, та нашої продукції.

ПІДПРИЄМСТВО AMSOIL

Wistia video thumbnail

“Мріяти про щось! Вперед! Я мріяв про успіх із цим синтетичним маслом».

Al Amatuzio, засновник AMSOIL INC

AMSOIL INC. Втілює американські ідеали підприємництва, інновацій та наполегливої праці. Ідея засновника AMSOIL Аль Аматуціо півстоліття тому переросла у компанію, визнану світовим лідером у галузі технологій синтетичних мастил. Незважаючи на можливість заощадити гроші на виробництві в інших країнах, ми прагнемо розробляти, змішувати та упаковувати повністю синтетичні масла AMSOIL у Сполучених Штатах.

ОБЕРІТЬ КОМПАНІЮ ЕНТУЗІАСТІВ

Wistia video thumbnail

Ми не просто інженери, хіміки та виробники, ми також гонщики, мрійники та любителі гострих відчуттів. Як і Ви, ми досягаємо найкращих результатів, коли працюємо над своїми автомобілями, допрацьовуємо їхні характеристики або ганяємо по шосе.

Наш час за кермом та під капотом допомагає нам на власному досвіді взяти на себе потужність, швидкість та продуктивність двигунів. Ця перспектива допомагає нам сформулювати деякі з найкращих синтетичних масел на ринку. Оскільки вони не тільки повинні захищати Ваш транспорт, а ще гарантувати впевненість в якості і приносити задоволення від кермування.

Сайт використовує Cookies

Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому сайті. Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтесь на їх використання. Детальніше...