AMSOIL Офіційне представництво в Україні

Призначений захищати (DEVOTED TO PROTECTION™)

Збережіть автомобіль, який Ви цінуєте,  забезпечуючи на 75% більше захисту двигуна від зносу, втрати пального і зносу, ніж потрібно провідним промисловим стандартом *, подовжуючи термін служби життєво важливих компонентів, таких як поршні й деталі двигуна.

* На основі незалежних випробувань серії AMSOIL Signature Series 0W-20 в ASTM D6891, як того вимагає специфікація API SN

ПРОДУКТИ AMSOIL

ЗАХИСТ ВІД ЗНОСУ СВІТОВОГО РІВНЯ

Wistia video thumbnail

AMSOIL це повністю синтетичні мастила які забезпечують захист двигуна автомобілів, мотоциклів, човнів, … від зносу набагато ефективніше ніж інші мастила, ось чому  водії, виробники техніки та гонщики віддають їм перевагу.

Ми ретельно тестуємо нашу продукцію, щоб забезпечити Вас найвищою якістю синтетичних мастил на ринку. Серія AMSOIL Signature Motor Oil пройшла найжорсткіші випробування для визначення її здатності запобігати зносу, відкладенню і багато іншого.

ДОКАЗИ

Wistia video thumbnail

Підшипники Вашого автомобіля чи іншої техніки несуть високе навантаження щоразу, коли Ви буксируєте чи даєте тягове навантаження або максимально натискаєте газ. AMSOIL забезпечує потужний захист підшипників і інших найважливіших компонентів. Незалежна лабораторія порівняла Signature Series з провідними конкурентами в 62137,119-кілометровому тесті.  AMSOIL Signature Series забезпечувала значно більш високий захист від зносу і зберігала підшипники  в ідеальному стані.

* Тестування проводилося в незалежній лабораторії з використанням AMSOIL Signature Series 5W-30 стовідсоткової синтетичної моторної оливи в порівнянні з маслом ведучого виробника. Тестування проводилось на автомобілях Ford F-150 з 3,5L двухтурбінними двигунами.

РОЗШИРЕНИЙ ЗАХИСТ

Синтетичні оливи AMSOIL створені спеціалістами з використанням високоякісних матеріалів для тих, хто цінує свою техніку та вимагає найкращого захисту — щоб продовжували насолоджувалися використанням і керуванням повною мірою.

  • Синтетичне моторне масло AMSOIL Signature Series: гарантує  на 75% більше захисту двигуна і збереження кінських сил.*
  • Синтетичне моторне мастило AMSOIL Signature Series містить на 50% більше миючих засобів*, що допомагає підтримувати масляні канали та деталі двигуна в чистоті та сприяє швидкій циркуляції масла.
  • Забезпечує на 90% кращий захист від осаду та відкладень*.
  • AMSOIL запобігає порушенню в’язкості краще, ніж конкуренти, * забезпечуючи чудовий захист поршнів, кулачків і підшипників.*
На основі незалежного тестування AMSOIL Signature Series 0W-20, в ASTM D6891, як вимагає специфікація API SN PLUS. * проти моторного масла AMSOIL OE. * На основі незалежного тестування AMSOIL Signature Series 5W-30 в тесті двигуна ASTM D6593 на підключення масляного екрану, як вимагає специфікація API SN.

Де Придбати AMSOIL

Сайт використовує Cookies

Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому сайті. Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтесь на їх використання. Детальніше...