AMSOIL Офіційне представництво в Україні

Звичайне мастило проти синтетичного

Синтетичні мастила перевершують звичайні

Хоча Ви можете знати, що синтетичні масла перевершують звичайні масла, Ви можете не розуміти чому. Відмінності між звичайними і синтетичними маслами починаються на молекулярному рівні.

Синтетичні речовини не містять домішок і молекулярних нерівностей, на відміну від звичайних масел. Чисті, однорідні молекулярні структури синтетичних матеріалів володіють властивостями, які забезпечують захист від зносу, екстремальну температуру і економію палива, які звичайні мастильні матеріали просто не можуть гарантувати — все це допомагає економити гроші на транспортних засобах, які працюють краще і довше.

ЗАХИСТ ДВИГУНА

Тільки мікроскопічна плівка масла відокремлює металеві поверхні у вашому двигуні від тертя яке викликає знос. Синтетичні моторні масла AMSOIL утворюють більш довговічну текучу плівку, ніж звичайні масла, завдяки їх еластичності. Вони зменшують знос і допомагають максимізувати термін служби двигуна.

ПРОДУКТИ AMSOIL

ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗА ЕКСТРЕМАЛЬНИХ ТЕМПЕРАТУР

ХОЛОД

МОМЕНТАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПРИ ЗАПУСКУ

Коли температура знижується, моторне мастило може згущуватися і рухатися повільніше, в результаті чого частини Вашого двигуна залишаються незахищеними протягом короткого періоду часу. AMSOIL - це більш рідке мастило при холодній температурі, ніж звичайна нафта, що забезпечує більш легкі і швидкі холодні старти. Це означає, що воно може швидше досягти життєво важливих компонентів, забезпечуючи ще більш високий захист двигуна і запобігти його зносу.

ТЕПЛО

ПІДВИЩЕННЯ ЧИСТОТИ ДВИГУНА

Щоб не відставати від все більш жорстких стандартів економії палива, виробники транспортних засобів розробляють двигуни по-різному, що призводить до того, що вони стають більш високотемпературними, ніж будь-коли раніше. Середня робоча температура до 113 ° C, і навіть вище при важких навантаженнях. Такі зміни температур може швидко зруйнувати нафту і викликати окислення, опади і відкладення.

ЕКОНОМІЯ ПАЛИВА ТА МАСТИЛА

ПАЛИВО

МАКСИМУМ ЕКОНОМІЇ ПАЛИВА

Базові масла, що використовуються у звичайних маслах, містять молекули різноманітних розмірів та речовин, а також небажані матеріали, такі як віск. Використовуючи такі мастила, двигун витрачає більше енергії, щоб циркулювати по всій системі, що знижує економію палива. З іншої сторони, синтетичні моторні оливи AMSOIL формуються з використанням молекулярно однорідних синтетичних базових масел, які легко текучі та не містять небажаних матеріалів. Вони допомагають зменшити енергію тертя та максимізувати економію палива.

МАСТИЛО

ДОПОМОГАЕ ЗНИЗИТИ СПОЖИВАННЯ НАФТИ

Споживання нафти можна порівняти з випаровування води в спекотний день. Подібно до того, як тепло Сонця піднімає молекули води з місткості з водою в повітря, так само під дією високої температури двигуна можуть випаровуватись нестабільні молекули з нафти, що призводить до зниження якості масла і падіння його рівня. Випаровування моторної оливи потрапляє в вихлопну систему тим самим забруднює повітря і шкодять екології.

AMSOIL синтетичні моторні масла які мають високу стійкість до екстремальних теплових навантажень, завдяки чому знижують споживання нафти, допомагаючи зменшити кошти, витрачені на заправку моторної оливи та знизити шкідливі викиди в атмосферу.

СКОРОЧЕННЯ ВИКИДІВ І МАКСИМАЛЬНА ЕКОНОМІЯ ПАЛИВА

Синтетичні моторні масла AMSOIL призначені для скорочення викидів і витрати палива — все це дозволяє запобігти забрудненню двигуна і навколишнього середовища. Вони більш стійкі до випаровування (спалюванню) в порівнянні зі звичайними моторними мастилами, які скорочують викиди вихлопних газів, в той час, як їх здатність максимізувати економію палива допомагає скоротити витрати енергії та палива.

Сайт використовує Cookies

Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому сайті. Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтесь на їх використання. Детальніше...