AMSOIL Офіційне представництво в Україні

AMSOIL HP Marine Synthetic 2-Stroke Oil


Warning: Illegal string offset 'url' in /home/amsoilukraine/public_html/wp-content/themes/amsoil/single-product.php on line 62
Придбати Online 
Warning: Illegal string offset 'url' in /home/amsoilukraine/public_html/wp-content/themes/amsoil/single-product.php on line 64

 

 

Високоякісне моторна олива відіграє важливу роль в забезпеченні максимальної продуктивності для 2-тактних підвісних човнових моторів. Пряме впорскування палива (DFI) покращує згорання, що забезпечує зменшення викидів вихлопних газів згідно з екологічними стандартами. Відкладення і знос знижують продуктивність двигуна і скорочують термін його служби. HP Marine довело свою ефективність при суворих умовах експлуатації. Воно контролює тертя, тепло і знос, які погіршують продуктивність, володіє низьким рівнем димності й низькою водної токсичністю. Це масло настільки ж високотехнологічне, як і двигуни, які воно захищає.

  • Відмінно підходить для Evinrude E-TEC
  • Допомагає запобігти утворенню відкладень
  • Захищає від зносу
  • Низький рівень диму
  • Захищає від іржі
  • Низька водна токсичність
  • Чудова продуктивність як інжекторного масла або суміші бензин-паливо в пропорції 50: 1

Прекрасний захист від зносу
Підвищена теплоємність і тертя в сучасних двотактних двигунах може зменшити міцність масляної плівки, збільшуючи ймовірність задирака і зносу. Ексклюзивна синтетична формула Marine Marine забезпечує підвищену здатність, що змазує, що знижує знос при нормальних і важких умовах експлуатації (див. Результати польових випробувань). Протягом 534 годин польових випробувань HP Marine повністю запобігла задирам поршневій юпці й циліндра, демонструючи чудову здатність, що змазує і здатність зменшувати тертя між рухомими поверхнями. Воно зберігає міцну масляну плівку навіть в умовах «сухий» мастила, у важких умовах експлуатації, що допомагає човновим моторам досягти максимального терміну служби.

Контроль утворення відкладень
HP Marine розроблено із застосуванням MAXDOSE ™, системи вдосконалених присадок для роботи двигуна. Це допомагає запобігти утворення відкладень, які призводять до гіршої роботи двигуна. У польових випробуваннях HP Marine запобігає утворенню відкладень на поршневих кільцях, що може викликати залипання (освіта вуглецевих відкладень на кільцях (всередині та зовні), явище, яке часто відбувається в сучасних підвісних моторах DFI. При застосуванні масла також практично ліквідовувалися відкладення в вихлопних каналах, що гарантує надійну і ефективну роботу.

Польові випробування Marine E-TEC
HP Marine було залито у двигун Evinrude ETEC 250 к.с., встановлений на човні. Після 28 годин роботи двигун повернули до заводських налаштувань і він відпрацював 506 мотогодин. Згідно ASTM параметри були проранжовано за шкалою від 0 до 10 (де 10 — це найкраща оцінка), або в процентному відношенні (де 0 — найкращий результат). Результати підтверджують, що HP Marine забезпечило винятковий захист від зносу і контроль утворення відкладень.

ЗАСТОСУВАННЯ
Застосовується для 2-тактних підвісних човнових моторів, де наказано застосування масла рівня якості TCW3, включаючи: Johnson / Evinrude, FICHT, E-TEC, Mercury EFI & Optimax, Yamaha, Nissan, Tohatsu TLDI, Suzuki, Mariner, Force. Використовується як інжекторні масла або для суміші бензин-масло в пропорції змішування 50: 1.

Сумісність
Сумісно з мінеральними та синтетичними масла для 2-тактний техніки зі специфікацією TC-W3, але змішування має бути мінімальна.
ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ
Продукт є безпечним для здоров’я людини при використанні його за призначенням. Берегти від дітей! Утилізуйте відпрацьований продукт і пакування.

 

 

Сайт використовує Cookies

Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому сайті. Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтесь на їх використання. Детальніше...