AMSOIL Офіційне представництво в Україні

AMSOIL Engine and Transmission Flush


Warning: Illegal string offset 'url' in /home/amsoilukraine/public_html/wp-content/themes/amsoil/single-product.php on line 62
Придбати Online 
Warning: Illegal string offset 'url' in /home/amsoilukraine/public_html/wp-content/themes/amsoil/single-product.php on line 64

 

 

AMSOIL Engine and Transmission Flush (FLSH) допомагає відновити економію палива, підвищує працездатність агрегату і знижує викиди вихлопних газів в дизельних і бензинових двигунах, застосовується також і для трансмісій. Сильна детергентні формули препарату дозволяє очистити шлам і відкладення, знижує витрату масла. AMSOIL Engine and Transmission Flush безпечна для елементів двигуна і трансмісії, легко видаляється разом з відпрацьованим маслом.

Відновлення можливостей двигуна

Нові двигуни та трансмісії завжди більш працездатні, тому що позбавлені шкідливих відкладень, які за час роботи агрегату знижують його ефективність. Режим «старт-стоп», робота на «холостому» ходу, короткі поїздки, які не дозволяють двигуну досягти повної робочої температури, буксирування, розбавлення палива, утворення конденсату та окислення масла, можуть сприяти розвитку шламу в моторній оливі й трансмісійної рідини. Шлам забиває вузькі масляні канали, обмежуючи потік масла до життєво важливих елементів двигуна або трансмісії, особливо до верхньої частини клапана. У передачах відкладення можуть викликати заклинювання диска зчеплення, викликати вібрацію і шум. В кінцевому підсумку може з’явитися лак, що утворюється на стінках циліндрів двигуна, що скоротить термін служби коробки передач. Відкладення у двигуні та трансмісії збільшують знос, викликаючи втрату потужності та підвищена витрата палива.

 • Застосовується у двигунах і коробках передач перед заміною масла
 • Видаляє відкладення і шлам, підвищує економію палива і зменшує емісію вихлопних газів
 • Продовжує термін служби техніки
 • Не має шкідливого впливу на навколишнє середовище
 • Нейтрально по відношенню до ущільнювача матеріалами
 • Відмінний результат
 • Легко утилізується з відпрацьованим маслом

Переваги промивки AMSOIL Engine and Transmission Flush

На відміну від інших присадок для промивання, AMSOIL Engine and Transmission Flush володіє універсальною формулою, яка видаляє нагар, лакообразні відкладення і шлам, як у двигуні, так і в трансмісії. Завдяки детергентній формулі, легко виводитися з відпрацьованим маслом, що зручно у використанні. Передова формула на основі легкого базового масла, наявність миючих і диспергуючих агентів забезпечують безпечне очищаючу дію. AMSOIL Engine and Transmission Flush сумісна з мінеральними й синтетичними маслами, заливається у двигун або трансмісію перед заміною масла.  Дана промивка — це перший крок до відновлення обладнання з високою продуктивністю.

AMSOIL Engine and Transmission Flush має такі переваги:

Бензинові та дизельні двигуни

 • Виключає залипання клапанів і кілець, мінімізує прорив газів і знижує викиди
 • допомагає знизити шум
 • сприяє поліпшенню роботи при низьких температурах, завдяки зменшенню нагару
 • просте видалення

Автоматичні коробки передач

 • Видаляє відкладення в масляному радіаторі та каналах
 • допомагає поліпшити прохідність рідини
 • видаляє шлам і лакові відкладення з дисків муфти зчеплення, підвищує продуктивність
 • забезпечує плавне перемикання передач і збільшує термін служби трансмісії застосування

AMSOIL Engine and Transmission Flush рекомендовано для бензинових і дизельних двигунів, і АКПП. Не рекомендується для CVT або диференціалів.

Вказівки щодо використання AMSOIL Engine and Transmission Flush

Може застосовуватися при кожній заміні масла. При використанні спеціалізованого промивного апарату дотримуйтесь рекомендацій виробника обладнання.

Інакше, дотримуйтеся наступних рекомендацій:

Двигун:  додати 1 флакон (ємк. 473 мл) AMSOIL Engine and Transmission Flush в масляний бак. Дайте попрацювати двигуну на холостому ходу 10-15 хвилин, потім відразу ж злийте масло. Переконайтеся, що з системи всі злито. Зніміть і замініть масляний фільтр. Залийте у двигун нове масло потрібної в’язкості та рекомендоване виробником.

Трансмісія: включіть гальмо стоянки. Додати 1 флакон (ємк. 473 мл) AMSOIL Engine and Transmission Flush в масляний бак. Дайте попрацювати на холостому ходу 10-15 хвилин; приведіть важіль коробки в положення «хід» (D) і в положення «задній хід» (R). НЕ давайте високі навантаження. Злийте всю рідину з трансмісії та гідротрансформатора. Фільтр необхідно замінити перед заливкою нового трансмісійної оливи.

обсяг бака Обсяг флакона присадки
до 9,46 л 1 флакон (473 мл)
9,46 — 18,92 л 2 флакона (946 мл)
18,92 — 28,39 л 3 флакона (1419 мл)
28,39 — 37,85 л 4 флакона (1892 мл)

 

 

Сайт використовує Cookies

Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому сайті. Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтесь на їх використання. Детальніше...