AMSOIL Офіційне представництво в Україні

AMSOIL Signature Series 5W-30 Synthetic Motor Oil


Warning: Illegal string offset 'url' in /home/amsoilukraine/public_html/wp-content/themes/amsoil/single-product.php on line 62
Придбати Online 
Warning: Illegal string offset 'url' in /home/amsoilukraine/public_html/wp-content/themes/amsoil/single-product.php on line 64

 

 

Синтетичне моторне мастило AMSOIL Signature Series створено інженерами таким чином, щоб перевершувати не тільки звичайні, але і синтетичні моторні оливи. Воно поєднує в собі промислову технологію синтетичних олив з преміальними добавками AMSOIL, а унікальна рецептура випереджає найвищі вимоги до продуктивності сучасних двигунів. Серія Signature забезпечує репутаційну цінність продукції AMSOIL. Що є результатом більш ніж 40-річного досвіду, його ексклюзивна формула створена підіймати планку ефективності моторної оливи.

AMSOIL Signature Series Synthetic Motor Oil серія високоякісних синтетичних моторних мастил. Розроблено на основі власної синтетичної технології AMSOIL з додаванням спеціального комплексу присадок і значно перевершує вимоги автовиробників. AMSOIL Signature Series Synthetic Motor Oil забезпечує виняткову продуктивність і захист двигуна. Понад 40 років досвіду в розробці мастильних матеріалів дозволили розробити моторні масла з винятковими характеристиками. AMSOIL, лідер у виробництві синтетичних автомобільних масел, перший світовий виробник синтетичних моторних масел по API з 1972. Довіра досвіду AMSOIL, власна технологія First in Synthetics — стабільна робота і захист вашого двигуна. застосування AMSOIL Signature Series Synthetic Motor Oil підходить для всіх типів бензинових двигунів автомобілів і легких вантажівок. Рекомендовано для всіх вітчизняних та імпортних моделей, яким рекомендовано застосування масла відповідно до специфікації: API SN (Resource Conserving), SM; ILSAC GF-5, GF-4; ACEA A5 / B5, A1 / B1; Honda HTO-06; Ford WSS-M2C946-A, WSS-M2C929-A; Chrysler MS-6395; GM dexos1 ™ (прев. LL-A-025, 6094M and 4718M) завдяки детергентним властивостям перевищує вимоги dexos1 по сульфатної зольності.

Захист двигуна
AMSOIL Signature Series Synthetic Motor Oil забезпечує чудовий захист від зносу. Створює міцну масляну плівку, яка зменшує тертя металевих поверхонь, а міцні протизносні присадки зменшують знос в областях тертя метал-метал і збільшують термін служби двигуна. За результатами тесту з промислового стандарту Sequence IVA Engine Test, AMSOIL Signature Series Synthetic Motor Oil на 75% забезпечує більш високий захист двигуна від втрати потужності та зносу, ніж це потрібно відповідно до цього галузевим стандартом. Максимальна економія палива Signature Series Synthetic Motor Oil є енергоощадним продуктом і забезпечує оптимальну економію палива. На відміну від звичайних мастил, його однорідна молекулярна структура гарантує відмінну текучість і зменшує тертя між металевими поверхнями. Антифрикційні присадки забезпечують подальше підвищення енергоощадження.
Міжсервісні інтервали
Нормальні умови експлуатації — до 25 000 км, 400 мотогодин або один рік, в залежності від того, що настане раніше.
Важкі умови експлуатації — до 15 000 км, 400 мотогодин або один рік, в залежності від того, що настане раніше.
Важкі умови експлуатації: в основному короткі поїздки (менш як 10 км); турбовані двигуни; комерційні транспортні засоби, автопарки; часта робота на холостому ходу; початкове використання моторної оливи AMSOIL в автомобілі з пробігом понад 100 000 км; часті буксирування, використання поза дорогою або водіння в запилених умовах.
Модифіковані двигуни (НЕ заводські) і двигуни, які застосовують паливо E85 виключаються з рекомендацій по подовженим інтервалам заміни.
Змініть рекомендований виробником транспортного засобу інтервал заміни за межами США і Канади.
AMSOIL Ea Full-Flow Oil Filters — фільтри, які призначені для подовжених інтервалів заміни. З іншими фільтрами не перевищуйте шість місяців або 10 000 км, якщо продовження інтервалів рекомендовано виробником транспортного засобу.
Регулярно перевіряйте масло для підтримання належного рівня.
AMSOIL Ea Full-Flow Oil Filters — фірмові фільтри затримують дрібні частинки, пропускають більше масла і служать довше, ніж звичайні фільтри. Для досягнення оптимальної роботи використовуйте масляні фільтри AMSOIL Ea Full-Flow.
Подовжені інтервали заміни
AMSOIL Signature Series Synthetic Motor Oil забезпечує подовжені інтервали заміни масла, що перевищують рекомендовані для звичайних масел. Унікальна рецептура продукту та спеціально підібраний комплекс присадок забезпечують стійкість до окислення і нейтралізують кислоти протягом тривалого часу. Серія Signature розроблена для забезпечення відмінного захисту двигуна, чистоти, продуктивності та подовжені міжсервісні інтервали. Знижує експлуатаційні витрати.
Збереження чистоти поршня
Надлишкові відкладення на поршні можуть привести до передчасного зносу LSPI та стуку двигуна, що призводить до втрати потужності, збільшує витрату палива і, у важких випадках, призводить до виходу з ладу двигуна. Спеціально підібраний пакет присадок, який використовується в оліях серії Signature Series і, природно, висока стійкість до екстремальних впливів високої температури допомагають зберегти поршні в чистоті, забезпечуючи максимальну продуктивність двигуна. Серія Signature запобігає появі поршневих відкладень на 93% краще, ніж того вимагає останній стандарт API.
Виняткові властивості при екстремальних температурах
Серія Signature краще захищає при термічних навантаженнях, ніж звичайні та інші синтетичні моторні масла. Завдяки миючим і диспергирующим присадкам, запобігає утворенню відкладень і шламу, що зберігає чистоту двигуна. На відміну від звичайних мастил, серія Signature не містить воску, забезпечуючи швидкий запуск двигуна при мінусових температурах, гарну плинність масла і зниження зносу.
Зниження витрати масла й емісії вихлопних газів
Випаровування виникає, коли масло нагрівається, що викликає високу витрату масла й емісію вихлопних газів. Signature Series краще захищає від випаровування, ніж інші олії, що сприяє зниженню витрати масла й емісії вихлопних газів.
Сумісність
AMSOIL Signature Series Synthetic Motor Oil сумісно з синтетичними оливами інших марок. Однак, змішування моторної оливи AMSOIL з іншими маслами може значно скоротити термін служби масла і знизити його експлуатаційні характеристики. AMSOIL не гарантує подовжений інтервал заміни в разі змішування.
Присадки післягарантійного обслуговування не рекомендуються до використання з синтетичними моторними маслами AMSOIL.
Заходи безпеки
Продукт є безпечним для здоров’я людини при використанні його за призначенням.
Берегти від дітей! Утилізуйте відпрацьований продукт і пакування.

 

 

Сайт використовує Cookies

Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому сайті. Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтесь на їх використання. Детальніше...