AMSOIL Офіційне представництво в Україні

AMSOIL Series 3000 5W-30 Synthetic Heavy Duty Diesel Oil


Warning: Illegal string offset 'url' in /home/amsoilukraine/public_html/wp-content/themes/amsoil/single-product.php on line 62

Warning: Illegal string offset 'url' in /home/amsoilukraine/public_html/wp-content/themes/amsoil/single-product.php on line 63

Warning: Illegal string offset 'url' in /home/amsoilukraine/public_html/wp-content/themes/amsoil/single-product.php on line 64

 

 

AMSOIL Series 3000 5W-30 Synthetic Heavy Duty Diesel Oil забезпечує надійне змащування, як дизельних, так і бензинових двигунів комерційних автомобілів. Завдяки унікальній рецептурі на основі синтетичного базового масла і комплексу високотехнологічних присадок, AMSOIL Series 3000 5W-30 Synthetic Heavy Duty Diesel Oil значно перевершує вимоги, що пред’являються до масел для сучасних двигунів, в тому числі з турбонаддувом. Витримує високі температури, впливу кислот, надмірні навантаж, а також перешкоджає утворенню шламу і нагара у двигунах системами рециркуляції відпрацьованих газів (EGR). Series 3000 5W-30Synthetic Heavy Duty Diesel Oil постійно перевершує традиційні й синтетичні дизельні масла для довготривалої роботи та захисту.

Максимальний захист двигуна від зносу

Навіть при високих температурах і тиску, чудова міцність масляної плівки та проти зносних присадок Series 3000 Diesel Oil допомагають запобігти тертю при контакті метал-метал. Series 3000 Diesel Oil зменшує знос кілець, полірування циліндра, витрата масла і знос клапанного механізму, що збільшує термін служби двигуна і скорочує витрати на технічне обслуговування.

Збільшення економії палива

Series 3000 Diesel Oil є енергоощадним продуктом, що забезпечує зниження витрат на паливо. Його низька в’язкість дозволяє двигуну працювати більш ефективно, збільшуючи потужність і економію палива.

Максимальний захист двигуна від зносу

Навіть при високих температурах і тиску, чудова міцність масляної плівки й проти зносні присадки Series 3000 Diesel Oil допомагають запобігти тертю при контакті метал-метал. Series 3000 Diesel Oil зменшує знос кілець, полірування циліндра, витрата масла і знос клапанного механізму, що збільшує термін служби двигуна і скорочує витрати на технічне обслуговування.

Збільшення економії палива

Series 3000 Diesel Oil є енергоощадним продуктом, що забезпечує зниження витрат на паливо. Його низька в’язкість дозволяє двигуну працювати більш ефективно, збільшуючи потужність і економію палива.

Відмінні високотемпературні властивості

Series 3000 Diesel Oil витримує термічні навантаження, окислення та утворення шламу краще, ніж звичайні масла. І на відміну від звичайних мінеральних масел, AMSOIL Series 3000 не містить воску. Володіє відмінною плинністю при температурах до -47 ° C (-53 ° F), знижує знос підшипників і забезпечує швидкий запуск двигуна.

Сумісність

Series 3000 5W-30 Synthetic Heavy Duty Diesel Oil сумісно з синтетичними маслами інших марок. Однак, змішування моторних масел AMSOIL з іншими маслами може значно скоротити термін служби масла і знизити його експлуатаційні характеристики. AMSOIL не гарантує подовжений інтервал заміни в разі змішування.

Присадки післягарантійного обслуговування не рекомендуються до використання з синтетичними моторними маслами AMSOIL.

Міжсервісні інтервали

Series 3000 5W-30 Synthetic Heavy Duty Diesel Oil рекомендується для збільшених інтервалів заміни відповідно до вимог ОЕМ виробника або згідно з наступними рекомендаціями:

ДИЗЕЛЬНІ ДВИГУНИ

У три рази перевищує, рекомендований інтервал ОЕМ, що не перевищує 50 000 км / 600 годин або один рік, в залежності від того, що настане раніше. За результатами аналізу масла інтервали заміни можуть бути збільшені.

Бензинові ДВИГУНИ

-Нормальні умови експлуатації — до 25 000 км або 1 рік, в залежності від того, що настане раніше, за результатами аналізу масла.

-Екстремальні умови експлуатації — до 15 000 км або 1 рік, в залежності від того, що настане раніше, за результатами аналізу масла.

* Умови експлуатації та інтервали заміни при екстремальних і нормальних умовах експлуатації згідно з рекомендаціями OEM. Зверніться до інструкції з експлуатації вашої техніки.

Примітка: Збільшені інтервали заміни не рекомендуються при використанні біопалива, що містить> 10% етанолу або 10% біодизеля (вітамін B10). Дотримуйтесь рекомендованим інтервалам заміни виробника або збільшуйте інтервали заміни масла після аналізу масла.

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ

Продукт є безпечним для здоров’я людини при використанні його за призначенням. Берегти від дітей! Утилізуйте відпрацьований продукт і упаковку.

ЗАСТОСУВАННЯ

Series 3000 5W-30 Synthetic Heavy Duty Diesel Oil рекомендується для дизельних двигунів, в тому числі двигунів з турбонаддувом, бензинових двигунів, для яких потрібні застосування масла наступних специфікацій:

 • API CI-4+, CI-4, CH-4, CF-2, CF, SL, SJ 
 • ACEA A3/B3, E2, E3, E5, E7 
 • Global DHD-1 
 • JASO DH-1 
 • Mack EO-M, EO-N 
 • DDC 93K214 
 • Caterpillar ECF-1-a, ECF-2 
 • Cummins CES 20076, 20077, 20078 
 • Volvo VDS-2, VDS-3 
 • MB 228.1, 228.3, 229.1 
 • MAN 271/3275 
 • MTU Type II

 

 

Сайт використовує Cookies

Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому сайті. Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтесь на їх використання. Детальніше...