AMSOIL Офіційне представництво в Україні

AMSOIL Formula 4-Stroke Synthetic Scooter Oil


Warning: Illegal string offset 'url' in /home/amsoilukraine/public_html/wp-content/themes/amsoil/single-product.php on line 62
Придбати Online 
Warning: Illegal string offset 'url' in /home/amsoilukraine/public_html/wp-content/themes/amsoil/single-product.php on line 64

 

 

Синтетичне масло для скутерів AMSOIL Formula 4-Stroke

Синтетична олива для скутерів AMSOIL Formula 4-Stroke 10W-40 розроблена спеціально для задоволення особливих потреб сучасних високотехнологічних чотиритактних скутерів з повітряним та водяним охолодженням, пропонуючи надзвичайний захист від зносу та зменшення тертя для більш тривалого терміну служби обладнання та охолодження температури. Його виняткова стійкість до зсуву забезпечує стабільний захист від в’язкості та додатковий захист для трансмісій та редукторів, а його без модифікатора тертя композиція забезпечує сумісність мокрого зчеплення та плавну роботу зчеплення. Спеціальний пакет антикорозійних добавок забезпечує тривалий захист під час бездіяльності та зберігання.

Стійкість до зсуву
Висока частота обертів двигуна, характерна для застосування на скутерах, збільшує зсув, спричиняючи втрату в’язкості звичайних мастильних матеріалів та зменшення їх здатності контролювати знос, що призводить до коротшого терміну служби двигуна. Синтетична композиція синтетичного оливи для скутерів AMSOIL Formula 4-Stroke ефективно протистоїть зсуву, забезпечуючи стабільний захист в’язкості для надзвичайного захисту від зносу та тривалого терміну служби обладнання.

Термічна стабільність
У роботі двигуна температура сильно коливатися, особливо у двигунах з повітряним охолодженням. Синтетичне мастило для скутерів Formula 4-Stroke протистоїть руйнуванню при підвищених температурах, зберігаючи свою захисну в’язкість для максимального контролю зносу.

Сумісність коробки передач та зчеплення
У багатьох програмах для скутерів двигун, коробка передач  мають один і той же масляний резервуар. Синтетичне скутерне масло Formula 4-Stroke стійке до зсуву та протистоїть розрідженню від механічних впливів, забезпечуючи чудовий захист трансмісій та редукторів.

Сумісність з мокрим зчепленням
Деякі скутери використовують фрикційну муфту, щоб зачепити й відключити двигун від трансмісії. У багатьох випадках ця муфта занурена в те саме масло, що використовується у двигуні та трансмісії. Синтетичне масло для скутерів Formula 4-Stroke сумісне з мокрим зчепленням. Воно не містить модифікаторів тертя, пропонуючи плавну роботу зчеплення та збільшений термін служби зчеплення.

Захист від іржі та корозії
Скутери часто піддаються тривалому періоду бездіяльності та зберігання, піддаючи обладнання внутрішній іржі та корозії. Синтетична олія для скутерів Formula 4-Stroke складається зі спеціального пакету антикорозійних добавок, призначеного для забезпечення тривалого захисту в періоди бездіяльності та зберігання.

  • Захищає від зносу
  • Протистоять зсуву для чудового захисту передач
  • Забезпечує плавну роботу зчеплення

Застосування та рекомендації
Використовуйте скрізь, де моторне масло SAE 10W-40 зазначене в чотиритактних скутерах, коробках передач та із повітряним та водяним охолодженням, рекомендованих до будь-якої з наведених нижче специфікацій, включаючи виготовлені Honda *, Kawasaki *, Suzuki, * Yamaha *, Vespa *, Aprilia *, Piaggio *, Benelli *, Vento *, Kymco *, Tank * і TGB *.

API SG, SL / CF
JASO MA / MA2 (мотоцикл зчеплення з мотоциклом)
ISO-L-EMA2
Термін служби
Дотримуйтесь рекомендованих виробником інтервалів зливу.

Сумісність моторного масла для скутерів

Синтетичне скутерне масло AMSOIL Formula 4-Stroke сумісне з іншими синтетичними та звичайними моторними маслами. Однак змішування моторного масла AMSOIL з іншими маслами скоротить тривалість життя масла та зменшить його ефективність. AMSOIL не підтримує тривалі інтервали зливу, коли масла змішувались.

Додаткові масляні добавки не рекомендується використовувати з моторними оливами AMSOIL.

 

 

Сайт використовує Cookies

Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому сайті. Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтесь на їх використання. Детальніше...