AMSOIL Офіційне представництво в Україні

AMSOIL OE 0W-16 Synthetic Motor Oil


Warning: Illegal string offset 'url' in /home/amsoilukraine/public_html/wp-content/themes/amsoil/single-product.php on line 62
Придбати Online 
Warning: Illegal string offset 'url' in /home/amsoilukraine/public_html/wp-content/themes/amsoil/single-product.php on line 64

 

 

AMSOIL OE Synthetic Motor Oil — синтетичне моторне масло, що забезпечує економію палива, знижує втрату енергії на терті. Гарантує найкращу економію палива в порівнянні зі звичайними,  не паливозберігаючими моторними маслами.

Низька емісія вихлопних газів AMSOIL OE Synthetic Motor Oil

Pастосовується для двигунів, оснащених сучасними системами контролю емісії вихлопних газів, сприяє належній роботі каталізаторів, забезпечуючи їх оптимальний термін служби та низьку емісію вихлопних газів.

Захист при всіх робочих температурах

AMSOIL OE Synthetic Motor Oil має широкий діапазон в’язкості. Має хорошу термостабильностью, що дозволяє зменшити випаровування і втрату в’язкості, зберігаючи відмінні змащувальні властивості при холодних температурах, гарантує безпроблемної «холодний» пуск двигуна.

Чистота двигуна

AMSOIL OE Synthetic Motor Oil має у своєму складі комплекс високоякісних детергентних і диспергирующих присадок. Перешкоджає утворенню шламу і вуглецевих відкладень. Забезпечує тривалу чистоту двигуна.

ЗАСТОСУВАННЯ AMSOIL OE Synthetic Motor Oil

Підходить для всіх типів бензинових двигунів автомобілів. Рекомендовано як для автомобілів американського ринку, так і для моделей закордонного виробництва, яким наказано застосування масла відповідно до специфікації:

API SP (Resource Conserving), SN PLUS, SM; ILSAC GF-6B

Сумісність AMSOIL OE Synthetic Motor Oil

Може змішуватись з синтетичними маслами інших марок. Однак, змішування моторних масел AMSOIL з іншими маслами може значно скоротити термін служби масла і знизити його експлуатаційні характеристики.AMSOIL не гарантує подовжений інтервал заміни в разі змішування.

Присадки післягарантійного обслуговування не рекомендуються до використання з синтетичними моторними маслами AMSOIL.

Міжсервісний інтервали

При використанні AMSOIL OE Synthetic Motor в бензинових двигунах рекомендується дотримуватися інтервалів заміни, рекомендованих автовиробником або діагностичної електронною системою. Міняйте масляний фільтр при кожній заміні масла.

 

 

Сайт використовує Cookies

Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому сайті. Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтесь на їх використання. Детальніше...