AMSOIL Офіційне представництво в Україні

AMSOIL DOMINATOR Synthetic 2-Stroke Racing Oil


Warning: Illegal string offset 'url' in /home/amsoilukraine/public_html/wp-content/themes/amsoil/single-product.php on line 62
Придбати Online 
Warning: Illegal string offset 'url' in /home/amsoilukraine/public_html/wp-content/themes/amsoil/single-product.php on line 64

 

 

AMSOIL Dominator Synthetic 2-stroke Racing Oil — Синтетичне гоночне масло для двотактних двигунів

Переваги, доведені гонками

  • Чудова міцність плівки для двигунів з високою температурою і високою частотою обертання
  • Антифрикційна формула для максимальної потужності
  • Горить чисто; допомагає запобігти прилипання кілець і засмічення пробок
  • Захищає гоночні поршні з покриттям і без нього
    Відгук про перегони: снігоходи масло AMSOIL захищає двигун

Під час фіналу Pro Open на перших етапах чемпіонату AMSOIL Championship Snocross у професійного гонщика Ski-Doo Лінкольна Лем’є через розрив хомута повністю пропала охолоджуюча рідина двигуна. Незважаючи на  сильний жар, який розплавив кришки клапанів вихлопної системи, ущільнювальні кільця і прокладки , синтетичне масло AMSOIL DOMINATOR Synthetic 2-Stroke Racing Oil так добре захистило двигун Lemieux, що команда змогла повторно використовувати двигун після заміни розплавлених деталей.

Amsoil Dominator Synthetic 2-stroke Racing Oil

Чудова змазує здатність і міцність плівки
Високопродуктивні двотактні двигуни гоночної конструкції працюють у важких умовах. Вони модифіковані для більш високих ступенів стиснення, вищих оборотів в хвилину і більш збідненого горіння, що збільшує тепло і тиск. Високий нагрів може швидко спалити легені масла і викликати швидке розширення поршня, зменшуючи зазори між поршнем і стінками циліндра і збільшуючи ймовірність стирання і заїдання поршня. Високий тиск може перевищувати міцність плівки маловязких масел, що сприяє зносу підшипників колінчастого вала.

AMSOIL Dominator 2-stroke спеціально розроблений для забезпечення виняткової міцності плівки і здатності, що змазує. Воно розроблено на основі ретельно відібраних синтетичних базових масел з більш високою в’язкістю, щоб витримувати високі температури і тиск, характерні для високопродуктивних і гоночних апаратів. Антифрикційний хімічний склад DOMINATOR® ™, перевірений на гонках, забезпечує додатковий захист від стирання поршня і зношування підшипників.

Виняткова чистота
Масло і паливо, що спалюються в процесі двухтактного згоряння, залишають руйнівні відкладення на поршнях, кільцях і в камері згоряння. Надмірні відкладення можуть привести до серйозних проблем з двигуном, включаючи заїдання кілець, блокування випускного отвору і попереднє запалювання.

AMSOIL Dominator 2-stroke Racing Oil розроблений на основі синтетичних базових масел з чистим згорянням і потужних високотемпературних миючих присадок для виняткового контролю відкладень. Це допомагає запобігти вугільні відкладення, що знижують потужність, які викликають залипання кілець, блокування випускного отвору і передчасне запалювання. AMSOIL DOMINATOR оптимізований для важких умов експлуатації.

Області застосування
Використовується в високопродуктивних стандартних або модифікованих двотактних двигунах, включаючи снігоходи з повітряним або рідинним охолодженням, гідроцикли, мотоцикли (moto X), квадроцикли і підвісні мотори **. Підходить для використання з поршнями з покриттям або без нього, високооктанових гоночним паливом і випускними клапанами. Сумісно з більшістю інших масел для двотактних двигунів; проте слід звести до мінімуму змішування масел.

Використовується в системах з уприскуванням масла і попередніх сумішах, що вимагають масел API TC. При попередньому змішуванні DOMINATOR забезпечує чудовий захист при співвідношенні 50: 1 (2,6 унції нафти на галон палива), хоча багато гонщиків змінюють співвідношення суміші відповідно до своїх настройками. Не підходить для використання зі спиртом або нітрометановим паливом.

** Не підходить для тривалого використання в підвісних моторах як масла типу TC-W3, хоча відмінно підходить в якості гоночного масла для короткострокового використання, коли мотори періодично перевіряються.

* Всі назви та зображення торгових марок є власністю їх власників та можуть бути зареєстрованими марками в деяких країнах. При їх використанні не робиться ніяких заяв про приєднання або схвалення, неявних або інших. Всі продукти, що рекламуються тут, розроблені AMSOIL для використання в показаних додатках.

 

 

Сайт використовує Cookies

Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому сайті. Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтесь на їх використання. Детальніше...