AMSOIL Офіційне представництво в Україні

AMSOIL 25W-40 Synthetic Blend Marine Engine Oil


Warning: Illegal string offset 'url' in /home/amsoilukraine/public_html/wp-content/themes/amsoil/single-product.php on line 62
Придбати Online 
Warning: Illegal string offset 'url' in /home/amsoilukraine/public_html/wp-content/themes/amsoil/single-product.php on line 64

 

 

Захищає від зносу
Суднові двигуни тривалий час працюють при високих навантаженнях і оборотах. В середньому, судновий двигун, що приводить в рух човен зі швидкістю 30 миль на годину, працює зі швидкістю близько 5000 оборотів у хвилину. Навпаки, автомобільний двигун, що приводить в рух автомобіль зі швидкістю 60 миль на годину, працює зі швидкістю близько 2000 оборотів у хвилину. Більш високі навантаження викликають руйнування традиційних автомобільних масел і втрату в’язкості. AMSOIL 25W-40 Synthetic Blend Marine Engine Oil розроблено з чудовою стабільністю до зрушення, що забезпечує однорідну мастильну плівку. Це допомагає захистити компоненти двигуна від зносу для максимального терміну служби.

Чудові антикорозійні властивості масла Amsoil 25W-40 Synthetic Blend Marine

Суднові двигуни схильні до іржі та корозії через постійний вплив вологого середовища. Іржа на деталях двигуна діє як наждачний папір, стирає підшипники, стінку циліндра, поршневі кільця та інші компоненти, в той час, як алюмінієві поршні й інші деталі можуть піддаватися корозії. Іржа і корозія знижують потужність двигуна і в кінцевому підсумку викликають катастрофічну відмову.

Хороший захист від іржі не є природною для моторного масла; це приходить тільки за задумом. AMSOIL 25W-40 Synthetic Blend Marine Engine Oil збагачене потужними інгібіторами, які захищають від руйнівної іржі й корозії.

  • Чудова витривалість при високих навантаженнях і високих оборотах
  • Підвищений захист від іржі й корозії

Сертифіковане NMMA
Моторне масло AMSOIL 25W-40 Synthetic Blend для суднових двигунів сертифіковано Національною асоціацією виробників морського обладнання (NMMA) для використання в чотиритактних підвісних двигунах, стаціонарних двигунах, кормових двигунах (внутрішніх / підвісних двигунах) і PWC. Це високоякісне масло демонструє видатні характеристики і перевершує вимоги специфікації NMMA «FC-W».

FC-W (CAT)  ®  Реєстраційний номер: FC-11825T
* Всі назви та зображення торгових марок є власністю їх власників та можуть бути зареєстрованими марками в деяких країнах. При їх використанні не робиться ніяких заяв про приєднання або схвалення, неявних або інших. Всі продукти, що рекламуються тут, розроблені AMSOIL для використання в показаних додатках.

ЗАСТОСУВАННЯ
Використання в чотиритактних двигунах з бензиновим двигуном, підвісних двигунах, внутрішніх / підвісних двигунах і гідроциклах, для яких потрібні будь-які з перерахованих нижче специфікацій, в тому числі зроблені Mercury * і Mercruiser *.

  • API SM
  • Сумісність з NMMA FC-W Catalystє

ТЕРМІН ОБСЛУГОВУВАННЯ
Чотиритактні підвісні мотори та гідроцикли: Через потенційного розведення палива або забруднення водою замінюйте масло у двигуні або гідроциклі через рекомендовані виробником інтервали. Вбудовані двигуни та пристрої введення-виведення: міняйте масло у два рази більше рекомендованого виробником двигуна інтервалу або один раз на рік, в залежності від того, що настане раніше.

 

 

Сайт використовує Cookies

Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому сайті. Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтесь на їх використання. Детальніше...