AMSOIL Офіційне представництво в Україні

AMSOIL 10W-40 Synthetic Small Engine Oil


Warning: Illegal string offset 'url' in /home/amsoilukraine/public_html/wp-content/themes/amsoil/single-product.php on line 62
Придбати Online 
Warning: Illegal string offset 'url' in /home/amsoilukraine/public_html/wp-content/themes/amsoil/single-product.php on line 64

 

 

Як і масла для легкових і вантажних автомобілів, AMSOIL Synthetic Small-Engine Oil розроблено на основі високоякісних базових масел, забезпечує захист від зносу, утворення відкладень і підвищеної витрати масла в реконструйованих двигунах, двигунах після капітального ремонту, які щодня використовуються як засіб отримання прибутку. Використання високоякісного масла для малогабаритних двигунів безпосередньо впливає на ефективність і рентабельність бізнесу. Згодом знос і відкладення позбавляють малогабаритні двигуни потужності, знижуючи продуктивність. Схильність високих температур може привести до того, що масла, які не розроблені для важких умов експлуатації, не випаровуються, що призводить до збільшення витрати масла, що змушує експлуатує організацію доливати або міняти масло завчасно. AMSOIL Synthetic Small-Engine Oil — це продукт, розроблений за складною рецептурою, що дозволяє зберегти потужність двигуна, не збільшуючи витрату масла, що дозволяє скоротити експлуатаційні витрати і підвищити ефективність роботи техніки.

  • Зберігає  потужність двигуна
  • Допомагає  сократітьексплуатаціонние витрати
  • Бореться  відкладеннями

Застосування
Застосовується відповідна в’язкість продукту Synthetic Small-Engine Oil згідно з такими технічним умовам:

  • API SL, SJ, SH, SG … (бензиновий)
  • API CD, CF (дизельний)
  • JASO MA / MA2, («мокре» зчеплення)

10W-30 Synthetic Small-Engine Oil застосовується в малогабаритних двигунах (і не тільки), косарках (Стаціонарних, з верхнім забором, вертикальні, натискні), генераторах, мийних машинах і другом обладнанні, яке вимагає застосування масла класу в’язкості SAE 30, 5W-30 або 10W-30, в тому числі техніки і обладнанні Briggs & Stratton®, Honda®, Kubota®, Kawasaki®, Kohler®, Tecumseh®, Robin®, Onan®, Wisconsin®, Powertrain®, Yanmar®, Linamar® і Vanguard®.
Техніка включає сервісне обладнання, трактори, газонокосарки й садове обладнання, насоси, світлові вежі, зварювальні апарати, бетономішалки та совки, бульдозери, екскаватори, грунтофрези та компресори.

Зниження втрати потужності
Безперервна експлуатація в екстремальних умовах прискорює знос і призводить до утворення шкідливих відкладень, які можуть прилипати до кілець і клапанів, позбавляючи двигун потужності. Втрата потужності означає меншу продуктивність і більше витрат на обслуговування. Synthetic Small-Engine Oil — це повністю синтетичне масло, що має у своєму складі комплекс протизносних присадков і антиоксидантів з підвищеною термостабільністю, які захищають поршні і підшипники. Після 500 годин лабораторних тестів AMSOIL 10W-30 Synthetic Small-Engine Oil практично виключило знос і відкладення, допомагаючи зберегти потужність двигуна і забезпечити продуктивність.

Зниження витрати масла
Комерційні малогабаритні двигуни при експлуатації піддаються високим температурам, при цьому температура масла може досягати 250ºF і вище. Висока температура призводить до того, що масла стандартної якості випаровуються, що призводить до збільшення витрати масла. Тепло також руйнує масло і утворюється відкладення, які призводять до залипання поршневого кільця. Заклинені кільця не можуть загерметизувати камеру згоряння, масло не утримується і згоряє. В результаті, необхідно ретельно перевіряти та доливати масло, щоб забезпечити захист двигуна, витрачати час і гроші. AMSOIL Synthetic Small-Engine Oil витримують екстремально високу температуру краще, ніж інші олії. У лабораторних випробуваннях 10W-30 Synthetic Small-Engine Oil показала витрата масло на 61% менший у порівнянні з трьома популярними брендами масел 10W-30 / SAE 30 *. Масло зберігає двигуни чистим, що збільшує ефективність його роботи і знижує витрати на технічне обслуговування.

Міжсервісний інтервали
AMSOIL Synthetic Small-Engine Oil рекомендовано для інтервалів заміни масла, встановлених виробником техніки (OEM). Дотримуйтеся інтервалів заміни масла, зазначених в керівництві по експлуатації. Інтервали заміни можуть змінені (в порівнянні з рекомендованими ОЕМ) відповідно до аналізу масла.

Збільшений міжсервісний інтервал
На особливо завантажених ділянках роботи техніки, часто міжсервісний обслуговування обладнання відкладають або зовсім пропускають. При використанні моторних масел зі звичайними інтервалами заміни, велика витрата масла може залишити двигун незахищеним протягом тривалого часу, і вихід техніки з ладу це тільки питання часу, перш за все, через катастрофічного зносу. AMSOIL Synthetic Small-Engine Oil захищає значно краще ніж звичайні масла, а двигун залишається захищеним, навіть якщо технічне обслуговування затримали з якоїсь причини.

Сумісність
AMSOIL Synthetic Small-Engine Oil сумісно з синтетичними маслами інших марок. Однак, змішування моторних масел AMSOIL з іншими маслами може значно скоротити термін служби масла і знизити його експлуатаційні характеристики. AMSOIL не гарантує подовжений інтервал заміни в разі змішування.

Присадки післягарантійного обслуговування не рекомендуються до використання з синтетичними моторними маслами AMSOIL.

 

 

Сайт використовує Cookies

Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому сайті. Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтесь на їх використання. Детальніше...