AMSOIL Офіційне представництво в Україні

AMSOIL 10W-40 Synthetic ATV/UTV Engine Oil

Синтетична технологія AMSOIL захищає гарячі, високооборотні двигуни від зносу. Захист двигуна в тяжких умовах.

Багато ентузіасти модифікують свої квадроцикли або UTV, додаючи панелі даху і дверей, захисні пластини, лебідку, плуг або інші аксесуари, які збільшують вагу та ускладнюють роботу. Агресивна їзда і подолання важкопрохідної місцевості створюють додаткове навантаження на двигун. Підвищена кількість тепла, що виділяється під час роботи у важких умовах, призводить до того, що масла, призначені для стандартного обслуговування, швидше виходять з ладу, збільшуючи ризик зносу.

Синтетична технологія AMSOIL Synthetic ATV / UTV Motor Oil забезпечує додатковий захист від перегріву. Воно гарантує надійний захист від зносу і сприяє максимальної віддачі.

Чудові властивості фрикційної стійкості допомагають звести до мінімуму прослизання зчеплення, знизити вібрацію, надаючи водіям стабільне відчуття зчеплення при зльоті або при маневруванні навколо перешкод на трасі. Це дає впевненість у тому, що квадроцикли будуть стабільно працювати в будь-яких умовах катання. Сумісне з мокрим зчепленням, AMSOIL Synthetic ATV / UTV Motor Oil не містить модифікаторів тертя і сприяє плавному перемиканню і позитивного включенню передач. Контролює нагрів і допомагає продовжити термін служби зчеплення.

RACING IS RESEARCH ™

Синтетичне моторне мастило AMSOIL для квадроциклів і моторних олив UTV пройшло випробування на треку на квадроциклах і UTV професійних гонщиків серії AMSOIL GNCC, спонсорованих AMSOIL.

  • Захист для складних навантажень і бездоріжжя
  • Забезпечує стабільне відчуття зчеплення
  • Чудові всепогодні характеристики
  • Сумісність з мокрим зчепленням

Застосування масла для квадроциклів AMSOIL 10W-40 Synthetic ATV / UTV

Використовуйте синтетичне моторне мастило AMSOIL 10W-40 ATV-UTV у квадроциклах і UTV, для яких потрібно моторне масло 10W-40, в тому числі виробництва Kawasaki *, Suzuki *, Can-Am *, Honda *, Yamaha *, Kubota * і John.

ТЕРМІН СЛУЖБИ

Дотримуйтесь рекомендацій виробника оригінального устаткування по заміні масла.

Сумісність AMSOIL Synthetic ATV / UTV Motor Oil

Сумісно з іншими синтетичними й звичайними моторними маслами. Однак додавання інших масел скоротить очікуваний термін служби моторних масел AMSOIL і знизить їх ефективність. AMSOIL не підтримує збільшені інтервали заміни масла при змішуванні масел.

 

 

Сайт використовує Cookies

Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому сайті. Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтесь на їх використання. Детальніше...