AMSOIL Офіційне представництво в Україні

AMSOIL 10W-40 Synthetic Marine Engine Oil


Warning: Illegal string offset 'url' in /home/amsoilukraine/public_html/wp-content/themes/amsoil/single-product.php on line 62
Придбати Online 
Warning: Illegal string offset 'url' in /home/amsoilukraine/public_html/wp-content/themes/amsoil/single-product.php on line 64

 

 

AMSOIL 10w-40 Marine Бореться зі зношеністю двигуна

Природно сильні базові масла AMSOIL Synthetic Marine Engine Oil протистоять втрати в’язкості через механічного зсуву. Масло утворює міцну мастильну плівку, яка захищає деталі двигуна навіть в умовах високих температур і високих оборотів, які руйнують інші масла. Синтетичне морське моторне масло містить надійні протизносні присадки, які додатково зменшують знос в зонах контакту металу з металом, захищаючи від втрат при стисканні для досягнення максимальної потужності та продовжуючи термін служби суднових двигунів.

Чудові антикорозійні властивості

Хороший захист від іржі не є природною для моторної оливи; це приходить тільки за задумом. Синтетичне мастило AMSOIL Marine Synthetic Motor Oil 10w-40 збагачене потужними інгібіторами, які захищають від іржі та корозії. Він захищає двигуни під час використання, простою або тривалого зберігання.

  • Чудова витривалість при високих навантаженнях і високих оборотах
  • Підвищений захист від іржі й корозії
  • Сумісність з NMMA FC-W Catalyst

Синтетичне масло для суднових двигунів, сертифіковане NMMA, сертифіковане Національною асоціацією виробників морського обладнання (NMMA) для використання в чотиритактних підвісних моторах. Це високоякісне масло демонструє видатні характеристики і відповідає вимогам специфікації NMMA FC-W Catalyst Compatible, яка назад сумісна зі специфікацією FC-W.

10W-40 -FC-W (CAT)  ®  Реєстраційний номер: FC-00850T

ЗАСТОСУВАННЯ
Використання в бензинових чотиритактних inboards, outboards, inboard / outboards and personal watercraft, including those made by Honda *, Mercury *, Yamaha *, Johnson / Evinrude *, Bombardier / BRP *, Suzuki *, Nissan *, Tohatsu *, OMC * , Volvo-Penta *, Mercruiser *, Chevrolet * and Ford *.

Сумісність з NMMA FC-W Catalyst — API SM

Термін служби масла для моторів

Чотиритактні підвісні мотори й гідроцикли: Через можливе розведення палива або забруднення водою замінюйте масло у двигуні або в рекомендованому виробником гідроциклі інтервалі.
Стаціонарні / будь-які інші водні мотори: замінюйте масло у два рази більше, ніж рекомендовано виробником двигуна, або протягом одного року, в залежності від того, що настане раніше.

Сумісність
AMSOIL Synthetic Marine Engine Oil сумісно з іншими синтетичними і звичайними моторними маслами. Однак додавання інших масел скоротить очікуваний термін служби моторних масел AMSOIL і знизить їх ефективність. AMSOIL не підтримує збільшені інтервали заміни масла при змішуванні масел.

Не рекомендується  використовувати неоригінальні масляні присадки з синтетичним моторним маслом AMSOIL для суднових двигунів.

 

 

Сайт використовує Cookies

Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому сайті. Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтесь на їх використання. Детальніше...