AMSOIL Офіційне представництво в Україні

ЯК ПОВНІСТЮ СИНТЕТИЧНА ОЛИВА ЗНИЖУЄ ВИТРАТУ ПАЛИВА?Опубліковано AMSOIL, 30 января 2019

Підвищення витрати палива залишається пріоритетним завданням для більшості виробників автомобілів. Вимоги до витрати палива повинні відповідати (ENV01), тоді як водії зіткнулися з найбільшим зростанням цін на бензин за 18 років. Ціна на нафту перевищила відмітку 80 доларів (60 фунтів стерлінгів) за барель в травні 2018 року, але пізніше впала і зараз складає близько 75 доларів.

Однією зі стратегій, використовуваних виробниками автомобілів, є широке використання повністю синтетичних олив.

Як повністю синтетичні мастила покращують витрату палива в порівнянні зі звичайними оливами?

Зниження в’язкості — знижує витрату палива.

Для більшості старих легкових автомобілів використовувалося моторне мастило 10w-40. Для новіших автомобілів було рекомендовано олива 5w-30. Вже сьогодні для багатьох нових автомобілів рекомендується олива 5w-20 і 0w-20. Наприклад для автомобіля Toyota Camry 2018 року потрібна олива 0w-16.

Чим нижче в’язкість оливи, тим легше вона тече. Уявіть собі банку з медом і склянку води. Для перемішування води ложкою потрібно менше енергії, ніж для перемішування меду. Той же принцип застосований до вашого двигуна і моторного мастила автомобіля.

Оливи з нижчою в’язкістю швидше прокачуються через двигун і мають менший опір з частинами двигуна, що рухаються, зменшуючи витрату палива.

Чому повністю синтетична олива дозволяє знизити в’язкість моторного мастила?

Виготовлення автомобільної моторної оливи 0w — XX з використанням тільки звичайних базових олив надзвичайно складно, якщо не неможливо. Розробники рецептур можуть досягти в’язкості 0w, але олива швидше випаровується при більш високих температурах. Воно також не пройде інші обов’язкові галузеві тести. Простіше кажучи, складання мастильних матеріалів — це компроміс, і звичайні базові оливи не забезпечують таких характеристик, як повністю синтетичні оливи.

 

 

 

 

 

 

Це потребує, щоб розробники рецептур відмовилися від занадто великої кількості необхідних показників в одній області, щоб добитися їх в іншій.

Повністю синтетичні мастила більш рідкі при холодному пуску також покращують витрату палива. Оскільки вони не містять парафін, властивий звичайним оливам, вони не так сильно загусають, коли Ваш автомобіль стоїть вночі. Вранці, коли Ви заводите свій автомобіль і від’їжджаєте, автомобільне моторне мастило і трансмісійна олива не вимагають стільки зусиль для циркуляції. Це призводить до менших втрат енергії й зниження витрати палива.

«Нормальна» робоча температура для автомобіля може досягати 112ºC. Все, що нижче, вважається «холодним» для вашого двигуна. Таким чином, навіть на півдні, в розпал літа, повністю синтетична олива з поліпшеними температурними характеристиками можуть допомогти знизити витрату палива.

Навіщо платити більше за бензин? Перейдіть на повністю синтетичну оливу, щоб максимально знизити витрати пального.

Купити онлайн

Назад до блогу

Наступне повідомлення

Сайт використовує Cookies

Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому сайті. Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтесь на їх використання. Детальніше...