AMSOIL Офіційне представництво в Україні

AMSOIL — Про насОпубліковано Bohdan AMSOIL, 9 декабря 2020

Продукція AMSOIL — це понад 40 років інновацій та розвитку.   Синтетичні мастильні матеріали вищої якості для всіх типів двигунів і трансмісій. Приєднуйтесь до мільйонів задоволених клієнтів AMSOIL!

AMSOIL спеціалізується на розробці синтетичних мастильних матеріалів, які є інноваційним рішенням для транспортних засобів і устаткування. Винятковий успіх синтетичних мастильних матеріалів AMSOIL в різних сферах: автомобільної, спортивної, промислової, гоночної і т.д. — доводить наше безсумнівний вплив на індустрію і робить наш бренд шановним по всьому світу. Наш внесок в інновації в результаті дав нам тисячі вірних споживачів.

Аль Аматуціо, засновник і голова ради директорів AMSOIL INC: «Я мріяв про те, щоб стати успішним з цим синтетичним маслом». Багато людей вважають, що кращі часи інновацій та виробництва в Америці вже пройшли. Такі компанії прагнуть до збільшення прибутку, а не збільшення якості. Аль Аматуціо, засновник AMSOIL INC., Дотримується протилежної думки. Більш як 40 років компанія AMSOIL служила лідером в індустрії синтетичних мастильних матеріалів. Немає сумніву, що інновації в Америці живі й цілком добре себе почувають. 

Президент і генеральний директор AMSOIL Аль Аматуціо заснував свою компанію на тих же принципах, що визначили його кар’єру в якості командира ескадрильї реактивних винищувачів — досконалість, високі моральні якості і сильний лідер. У 1972 році стався прорив. Продукт AMSOIL 10W-40 Synthetic Motor Oil, результат кількох років розробок, натхненних аеро космічними технологіями, став першим синтетичним моторним маслом, який відповідав вимогам Американського інституту нафти. По всіх фронтах воно перевершувало звичайні масла і ознаменувало собою нову вітху в науці виробництва мастильних матеріалів. На сьогодні практично всі виробники моторних масел визнають актуальність синтетичних лубрикантів, і, наслідуючи приклад AMSOIL, також вводять у свої лінійки синтетичні масла власного виробництва. Тому без сумніву можна сказати — AMSOIL перший в синтетиці! 

Зала слави

У 1994 Аль Аматуціо був нагороджений нагороди як піонера в виготовленні синтетичних лубрикантов і був введений в Міжнародний зал слави мастильних матеріалів.

Дослідження AMSOIL

Ми не просто інженери, хіміки й виробники, ми також гонщики, фанати технічних новинок і шукачі пригод. Як і будь-який автолюбитель, ми робимо все, що в наших силах, коли працюємо над нашими автомобілями, неважливо, налаштовуємо ми їх продуктивність в гаражі або мчимо по автомагістралі. Час, проведений як за кермом, так і під капотом, допомагає нам безпосередньо відчути потужність, швидкість і продуктивність. Такий погляд допомагає нам розробляти найкращі синтетичні мастильні матеріали. Адже вони повинні захищати не тільки ваші авто, а й наші!

Синтетика vs звичайне масло

Ви, можливо, знаєте, що синтетичне масло краще звичайного, але не розумієте, чому. Відмінності починаються на молекулярному рівні: синтетичні масла не містять домішок, а також нерегулярного розташування молекул, що властиво звичайним масел. Чиста і однакова молекулярна структура синтетики надає їй властивості, що забезпечують таку зносостійкість, продуктивність на екстремальних температурах і паливну ефективність, про яку звичайні масла навіть і мріяти не можуть — а все це допомагає вам заощадити кошти на утримання автомобілів, які їдуть швидко і живуть довше.

Випробування в реальному житті 

AMSOIL робить великі вклади в дослідження і тестування продукції, щоб переконатися, що ми залишаємося на передовій лінії індустрії. Наші власні хімічні та механічні пристрої для тестування містять в собі інструменти для розробки передових синтетичних технологій. Синтетичні мастильні матеріали AMSOIL перевірені в довгострокових дослідженнях, які проводилися на машинах таксі, авто для вантажоперевезень, поліцейських автомобілях і автомобілях швидкої допомоги, вантажних авто, вітряних двигунах і промисловому обладнанні. 

Наступні випробування проходять на гоночних треках по всьому світу. Мастильні матеріали AMSOIL допомогли гоночним командам на вантажівках і мотоциклах, гоночних автомобілях, перероблених з серійних, надпотужних човнах і снігоходах дістати безліч нагород і чемпіонських титулів. Ми віримо, що Перегони — це Дослідницька робота, і ми використовуємо дані, отримані з результатів перегонів, щоб поліпшити технології AMSOIL для ще більш високих рівнів продуктивності й захисту.

Наша філософія

Наша торгова марка — це підтримка найвищих стандартів якості. Ми відбираємо сировину, ґрунтуючись на якості та продуктивності, а не на вартості. Кожен хімічний продукт перед використанням проходить випробування, щоб переконатися, що він відповідає нашим стандартам якості. При процесі виробництва використовуються тільки строго контрольовані комп’ютеризовані процеси для створення високоякісного кінцевого продукту.

Зразки кінцевих продуктів піддаються серії стандартних промислових тестів перед пакуванням. Кожен продукт AMSOIL проходить тестування кожен раз при виготовленні сумішей, щоб гарантувати максимальну якість і відповідність стандартам і забезпечити клієнтів AMSOIL високоякісним продуктом.

Рецептура, змішування й пакування в США

AMSOIL INC. втілює американські ідеали підприємництва, інновації та наполегливої ​​праці. Виникла півстоліття тому початкова ідея президента і генерального директора Аль Аматуціо виросла в компанію, визнану світовим лідером в синтетичних мастильних технологіях. Попри можливість заощадити гроші шляхом виробництва в інших країнах, ми продовжуємо роботу в Сполучених Штатах.

 

Купити онлайн

Назад до блогу

Наступне повідомлення

Сайт використовує Cookies

Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому сайті. Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтесь на їх використання. Детальніше...